მომღერალმა მადონამ მკრეხელურ ფოტოსესიაზე ქრისტე და ღვთისმშობელი შეურაცჰყო
ამერიკელმა მომღერალმა მარია ლუიზა ციკონემ, რომელიც საკუთარ თავს "მადონას" უწოდებს, იპოზიორა როგორც ქრისტე და ღვთისმშობელი, მკრეხელური ფოტოსესიისთვის ჟურნალ Vanity Fair-ისთვის, იუწყება dailymail.co.uk.
64 წლის მომღერალს Dolce & Gabbana-ს თავსაბურავი ეფარა და გადაიღეს შვიდი ხანჯლით გახვრეტილი გულის გამოსახულების ფონზე, რომელიც ღვთისმშობლის  „შვიდისრიან“ ხატს წააგავს.
ღვთისმგმობელი პროექტი Icon Issue, რომელსაც ჟურნალისტებმა შეარქვეს „თამამი“, ჟურნალის ფრანგულ, იტალიურ და ესპანურ გამოცემებთან თანამშრომლობით შეიქმნა.
მადონამ, რომელმაც ახლახან აღნიშნა 40 წლის საიუბილეო ტურნე, ასევე გადაიღო ლეონარდო და ვინჩის ბოლო ვახშმის მკრეხელურ კარიკატურაში.